pavlograd.info 09.12.2018 17:57

Вже понад 8 тис бебі боксів надійшло на Дніпропетровщину. За планом до кінця року до області доставлять ще близько 940 наборів. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Бебі бокси – це одноразова соціальна допомога новоспеченим батькам. Вона – безоплатна. У пакунках – все необхідне для дитини у перші місяці життя. Із вересня 2018-го отримали вже понад 8 тис таких «наборів». До кінця року має надійти ще близько 940», – зазначили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Отримати бебі бокси молоді матусі можуть у пологових будинках, або в управліннях соцзахисту за місцем проживання. У коробці з щільного картону – памперси, серветки, пелюшки, шапочки, повзунки, матрац, ковдра, косметичні засоби, термометри. Є у «пакунку малюка» й інформаційні матеріали про догляд за дитиною.

У департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації вже формують пропозиції на 2019-й. Потреба на сьогодні – 25,4 тис бебі боксів.