pavlograd.info 22.11.2018 11:32

Туберкульоз продовжує залишатися серйозною проблемою та викликом для громадського здоров’я в усьому світі. В м. Павлоград статистика захворювання на туберкульоз відображує загальнонаціональну проблему.

Про це повідомляє міський фтизіатр Олена Гриб.

За 9 місяців 2018 року 51 мешканець міста вперше в житті захворів на туберкульоз, з них – 3 дітей та 1 підліток. Менше третини з усіх осіб, що захворіли мали постійне місце роботи. У 17 пацієнтів мало місце поєднання туберкульозу та ВІЛ.

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, викликане бактерією Mycobacterium tuberculosis. Мікобактерія також відома як паличка Коха, за ім’ям відкривача. Вона передається повітряно-крапельним шляхом, коли хвора людина кашляє чи чхає.

Зазвичай, туберкульоз вражає легені, рідше – інші органи та системи. Без належного лікування ця хвороба може бути смертельною. Для зараження туберкульозом достатньо десятьох бактерій. Але чи призведе зараження до хвороби, залежить від нашого імунітету. 90-95% людей не захворіють.

Якщо імунна система не спрацює як слід, то може розвинутись або прихована інфекція, або туберкульоз. Інколи від зараження до прояву хвороби минають роки.

Туберкульоз є виліковним в разі вчасної діагностики та дотримання процедури лікування.

Запись Для зараження туберкульозом достатньо десятьох бактерій впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience