pavlograd.info 12.04.2018 23:43

Кошти, здебільшого, пішли на лікування та поліпшення житлових умов городян. Про це повідомили у прес-службі Першотравенської міської ради.

На виконання заходів міської програми соціального захисту населення «Турбота», спрямованої на підтримку осіб, які потребують соціальної допомоги, з міського бюджету продовжують виділяти кошти для надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

Рішення про надання допомоги конкретній людини, відповідно до її звернення, приймає міська комісія з питань надання матеріальної допомоги. Засідання цієї комісії відбуваються щомісяця.

Рішення про надання допомоги чи відмову приймається, здебільшого, виходячи з матеріального стану людини. Виключенням є випадки тяжкої хвороби, лікування якої потребує значних коштів. У такому разі доходи особи не враховуються.

Зокрема, у 2017 році матеріальну допомогу отримали 266 осіб на загальну суму 219 тис. грн. А з початку поточного року кошти отримали 70 городян на суму 58 тис. грн.

Розмір матеріальної допомоги коливається від 300 до 2200 грн, в залежності від ступеня складності проблеми людини, яку потрібно вирішити. Здебільшого, першотравенці звертаються із заявами на надання матеріальної допомоги на лікування та поліпшення житлових умов.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience