pavlograd.info 12.04.2018 23:43

Кошти, здебільшого, пішли на лікування та поліпшення житлових умов городян. Про це повідомили у прес-службі Першотравенської міської ради.

На виконання заходів міської програми соціального захисту населення «Турбота», спрямованої на підтримку осіб, які потребують соціальної допомоги, з міського бюджету продовжують виділяти кошти для надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

Рішення про надання допомоги конкретній людини, відповідно до її звернення, приймає міська комісія з питань надання матеріальної допомоги. Засідання цієї комісії відбуваються щомісяця.

Рішення про надання допомоги чи відмову приймається, здебільшого, виходячи з матеріального стану людини. Виключенням є випадки тяжкої хвороби, лікування якої потребує значних коштів. У такому разі доходи особи не враховуються.

Зокрема, у 2017 році матеріальну допомогу отримали 266 осіб на загальну суму 219 тис. грн. А з початку поточного року кошти отримали 70 городян на суму 58 тис. грн.

Розмір матеріальної допомоги коливається від 300 до 2200 грн, в залежності від ступеня складності проблеми людини, яку потрібно вирішити. Здебільшого, першотравенці звертаються із заявами на надання матеріальної допомоги на лікування та поліпшення житлових умов.