pavlograd.info 22.04.2022 09:37

21 апреля прошла сессия Терновского горсовета. Депутаты единогласно осудили агрессию россии против Украины, подписавшись пол обращением к Прехиденту Украины Владимиру Зеленскому.

Об этом сообщает пресс-служба Терновского горсовета.

Депутаты Терновского горсовета готовы защищать Украину“Під час засідання позачергової 15 сесії міської ради депутати прийняли спільне звернення до Президента України, Верховної Ради України та керівника Дніпропетровської обласної воєнної адміністрації про засудження збройної агресії російської федерації

24 лютого 2022 року о 5:00 збройні сили російської федерації розпочали широкомасштабне вторгнення та масовані бомбардування мирних українських міст і селищ. Ключові міста країни продовжують піддаватися невибірковим атакам агресора, що призводить до численних жертв серед мирного населення й спричиняють руйнацію цивільної інфраструктури.

Російські військові розв’язали геноцид на тимчасово захоплених територіях. Збройні сили України та Сили територіальної оборони чинять запеклий опір російським загарбникам та завдають їм величезних втрат. Завдяки спротиву української армії і сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат у живій силі і техніці. На боротьбу з агресором піднявся весь народ України. Ми впевнені у наших Збройних Силах, але наші військові теж мають відчувати нашу підтримку, нашу згуртованість та нашу єдність. Основа нашої армії – це впевненість власного народу та міцна економіка. Віримо в ЗСУ! Хто має змогу, той долучиться до лав нашої армії, або тероборони. Хто не може – просто лишаймося дома, гуртуймося, захищаймо свій дім і своє місто! Працюймо спільно на благо країни.

Керівництво країни, на чолі з президентом Володимиром Зеленським, докладає максимальних зусиль, щоб досягти перемоги у війні з росією та не допустити незворотних наслідків.

Закордонні країни-партнери від початку вторгнення виявили солідарність із народом України. Зокрема, виділяють кошти для постачання в Україну зброї та летального військового обладнання, застосовують послідовні пакети економічних та індивідуальних санкцій проти росії та її чиновників. ЄС активував Директиву тимчасового захисту для мільйонів біженців з України, переважно – жінок і дітей, що забезпечує для них право на проживання та базові соціальні послуги. Країна-агресор повинна понести відповідальність перед Міжнародним кримінальним судом за вчинення воєнних злочинів, порушення прав людини і міжнародного гуманітарного права,.

Тернівська міська рада Павлоградського району Дніпропетровської області засуджує збройну агресію росії проти нашої країни та всіма силами сприяє посиленню обороноздатності країни. Нами прийнято важливі рішення для допомоги та матеріального забезпечення підрозділів територіальної оборони. Але стабільність і добробут залежать не лише від дій влади, а й від зважених дій кожної людини. Усім нам необхідно зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації, а у разі виникнення реальної загрози – діяти злагоджено і оперативно. Разом ми захистимо Україну, її суверенітет та територіальну цілісність, нашу свободу, політичну незалежність та єдність!”, – говорится в сообщении.

Запись Депутаты Терновского горсовета готовы защищать Украину впервые появилась .