pavlograd.info 17.01.2019 18:41

Провулок Голубицького стане бульваром. Таке рішення депутати міської ради приймуть на 47 сесії. У жовтні-листопаді 2018 року в Павлограді проходили громадські обговорення щодо зміни статусу провулка Голубицького Якова на бульвар Голубицького Якова.

На підставі результатів звіту та узагальненого аналізу проведених громадських обговорень, підготовлено проект Рішення, в якому йдеться про те, що провулок Голубицького Якова стане бульваром.

Нагадаємо, декілька років тому провулок Голубицького називався Молодіжним. Але парафіяни просили його перейменувати так, як називають в народі, а не по документах – провулок Голубицького.

Яків Голубицький є найвідомішим меценатом Павлограда. У певні часи він був купцем та міським головою. З архівних документів стало відомо, що Яків Голубицький поклав у місцевий банк 100 рублів золотом, на відсотки від яких утримувалася лікарня для бідних. Зібравши значні кошти, він вирішив побудувати церкву. Так, у 1892 році було закладено храм Спасо-Нерукотворного Образа.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience