pavlograd.info 01.11.2017 18:03

Цьогоріч на Дніпропетровщині сталося понад вісім тисяч пожежУ 2017 році на Дніпропетровщині сталося понад вісім тисяч пожеж, з них близько 2,5 тисяч – у житлових будинках. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Середина осені – сезон побутових пожеж, розповіли в управлінні. Майже завжди причина – людський фактор. Обігрівачі накривають одягом, несправні прилади лагодять самостійно, а за печами в приватному секторі – не стежать.

«На початку опалювального періоду кількість пожеж традиційно зростає. Найчастіше їх причиною стають грубі порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівачів», – зазначили в управлінні.

Фахівці нагадали, що перед використанням електрообігрівача треба перевірити, чи не має він механічних ушкоджень. Виходячи з дому, необхідно переконатись, що всі прилади вимкнені. Не можна залишати обігрівач без нагляду.

Також надзвичайники радять вчасно перевіряти стан димових та вентиляційних каналів.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації треба негайно телефонувати до Служби порятунку за номером “101”.