pavlograd.info 09.04.2018 15:19

За ці кошти в місті капітально відремонтують три центральні дороги та кілька внутрішньоквартальних проїздів. Про це повідомили у прес-службі Першотравенської міської ради.

«Однією з найболючіших проблем міста є ремонт доріг та внутрішньоквартальних проїздів. Для її вирішення була проведена колосальна робота із залучення коштів з обласного бюджету, адже у міста такого ресурсу немає», – наголосила очільниця міста Оксана Вінницька.

За словами мера, невдовзі в місті розпочнуться ремонтні роботи на вулицях Пушкіна, Шкільній та завершальній частини вулиці Кобзаря. На ці цілі з обласного бюджету буде спрямовано близько 15 млн грн.

Окрім того, цього року планується капітально відремонтувати внутрішньоквартальні проїзди, на що з міського бюджету виділять близько 3 млн грн.

На сьогодні вже готові проекти на капітальний ремонт проїзду біля будинків 8,10,14,16 на вулиці Ювілейній. Вартість робіт складає понад 1,5 млн грн.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience