pavlograd.info 21.11.2018 14:43

В останній час почастішали випадки заволодіння грошима громадян шляхом обміну грошей старого зразку на «нові».

Про це попереджає Тернівський ВП Павлоградського ВП ГУНП у Дніпропетровській області.

Відбувається все за добре спланованим сценарієм: до літніх людей приходять начебто працівники соціальних служб міста та починають вести бесіду з майбутньою жертвою, витягують з неї інформацію стосовно її статків, оцінюючи її матеріальне становище. Передаючи підроблену готівку в обмін на справжню зловмисники просять принести документи для підтвердження особи та оформлення реєстрації обміну. У той час як пенсіонери йдуть за відповідними документами шахраї залишають місце злочину з усіма збереженнями.

"Шановні громадяни, будьте обережними в спілкуванні з незнайомими людьми. Не вступайте в розмову із незнайомцями на вулиці, а також не впускайте невідомих осіб до своєї оселі. Якщо маєте підозру щодо невідомих осіб, одразу телефонуйте за контактними номерами: (05636)7-19-86, (05636)7-30-02, (05632)6-01-02 (066) 280-13-10, або з мобільного телефону «102».

Ваше вчасне повідомлення про злочин та осіб, причетних до його скоєння, дасть змогу поліцейським затримати правопорушників, що убезпечить інших громадян від злочинних посягань", – наголосили в Тернівському ВП.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience