pavlograd.info 03.02.2019 20:18

Весна в 2019 році настане пізно, оскільки в Україні збережуться заморозки. Теплу і сонячну погоду слід чекати у квітні.

Такий прогноз зробив харківський бабак Тимко, якого розбудили сьогодні, 2 лютого, в День бабака, повідомляє "Знай.ua".

Наголошується, що бабак Тимко після того, як його розбудили, не зміг побачити свою тінь, що прямо говорить про ранню весні.

Степовий бабак Тимко живе на території біологічної станції Харківського національного університету ім. Ст. Каразіна. Він третій у династії бабаків, які передбачають погоду. Тимко III замінив свого батька – Тимка ІІ. Він передбачав погоду 7 років, а потім пішов на заслужений відпочинок.

На території України, у Львівській області проживає ще один бабак на ім'я Маруся. Її також розбудять і виманять з нори 15 лютого, в день Стрітення Господнього.

День бабака – традиційне народне свято США і Канади, і Україна його успішно перейняла. Вважається, що в цей день потрібно спостерігати за бабаком, який вилазить зі своєї нори. З його поведінки можна спрогнозувати, коли настане весна.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience