pavlograd.info 29.04.2022 12:37

В Криворожском районе от вражеского снаряда по неосторожности погиб человек. Боеприпас сдетонировал, когда 59-летний мужчина пытался перевезти его на мопеде. Не трогать взрывоопасные предметы призвала во время брифинга в ОВА главный специалист ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области Дарья Цуркань.

«Це вже 5-й випадок в області, коли люди підриваються, взявши в руки касетні боєприпаси, – наголосила Дарина Цуркань. – Чоловік знайшов снаряд «Торнадо-С» біля села Мала Костромка. Перевозив його на мопеді. Під час руху польовою дорогою елемент здетонував. Стався вибух. Людина загинула на місці.

Під час обстрілу вони прилітають в поля, на подвір`я, на дахи будинків. Чіпати їх ні в якому разі не можна! Знешкоджувати снаряди мають право лише фахівці. Побачили підозрілий предмет – відразу телефонуйте до Служби порятунку чи поліції – 101 або 102», – підкреслила Дарина Цуркань.

Фахівці ДСНС та поліції продовжують розміновувати території Дніпропетровщини, які обстрілював агресор. З початку війни знешкодили майже 2 тис боєприпасів.

Запись 59-летний мужчина на Криворожье погиб в результате транспортировки на мопеде кассетного снаряда впервые появилась .