pavlograd.info 21.11.2018 07:04

20.11.2018р. Анатолій Олексійович Вершина провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних служб та ЗМІ з питань життєдіяльності міста.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

2800 тонн посипного матеріалу врятують Павлоград від ожеледиці“На нараді були розглянуті результати роботи за минулий тиждень та окреслені першочергові плани на поточний.

Анатолій Олексійович відмітив, що тиждень був дуже насичений заходами як державного рівня так і місцевого.

12 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка в м.Києві.
16 листопада в м.Вінниця — розширена нарада стосовно формування системи охорони здоров’я під головуванням Прем’єр-міністра України В.Гройсмана.
13 листопада 2018 року міський голова провів брифінг з ЗМІ щодо роз’яснення ситуації з затримкою на 4 дні опалювального сезону, відзначивши, що з цієї ситуації ми вийшли з малими втратами, не уклавши кабальний договір з НАФТОГАЗОМ на 130 млн.грн.

Анатолій Олексійович відмітив допомогу з обласного бюджету та подякував павлоградцям за терпіння і порозуміння.

Міський голова також приділив увагу питанню податків з фізичних осіб, що працюють на шахтах. Зазначивши, що відстоює інтереси не тільки мешканців, що проживають у нашому місті, а і мешканців всього регіону, які користуються соціальною інфраструктурою міста.

За інформацією директора КП «Павлоградтеплоенерго» наше місто вже отримало номінацію на природний газ на ІІІ декаду місяця. Але в подальшому все залежить від розрахунків за отримані послуги теплопостачання населенням.

Директор КП «Павлоград-Світло» повідомив, що спільно з Науково-виробничим об’єднанням «Радій» в місті буде встановлено демонстративну шафу, яка надасть можливість працювати в дистанційному управлінні зовнішнього освітлення дільниці на вул.Дніпровська від автостанції до міськрайсуду.

2800 тонн посипного матеріалу врятують Павлоград від ожеледиціВ місті заготовлено 2800 тонн посипочного матеріалу, з них 520 тонн було завезено на селище «40 років Жовтня», ПХЗ, ПШС, на мости та складні перехрестя.

Начальником відділу охорони здоров’я було озвучено, що м.Павлоград додатково отримав 232 тис.грн. на програму «Доступні ліки» на листопад. Також маємо інформацію, що додатково м.Павлограду планується виділити ще 400 тис.грн. на програму «Доступні ліки» у грудні.Мешканці міста, які не використали рецепти в аптечній мережі у листопаді можуть звернутися та отримати медичні препарати”, – говориться в повідомленні.

Запись 2800 тонн посипного матеріалу врятують Павлоград від ожеледиці впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience