Як виглядатиме новий стадіон у Юр’ївці – Павлоград.info
pavlograd.info 06.11.2017 20:41

У Юр’ївці поруч із опорною школою зводять сучасний стадіон – із великим футбольним полем, майданчиками для баскетболу, волейболу, міні-футболу, біговими доріжками та зоною для ворк-аута. Там проходитимуть обласні та районні змагання, уроки фізкультури та тренування вихованців дитячої спортшколи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Раніше на місці майбутнього стадіону були земля і трава – звичайний шкільний спортмайданчик зразка минулого століття. Школярі кажуть, через нерівності грати у футбол було неможливо – постійно спотикалися. Якщо дощ – було слизько й брудно.

Тепер колишній «стадіон» реконструюють, а точніше – зводять його «з нуля». Підрядники розпочали із земляних робіт – сучасна техніка зараз розрівнює ґрунт.

Майбутній стадіон матиме сучасне футбольне поле зі штучною травою – довжиною 100 метрів, а також поле для міні-футболу. Там також зведуть майданчик для гри у баскетбол і волейбол. Передбачать і бігові доріжки з сучасним неслизьким покриттям та зону для стрибків у довжину. А ще – облаштують майданчик для ворк-аута.

Навколо стадіону зведуть глядацькі трибуни, зверху – навіс. Територію облаштують спеціальними щоглами з енергозберігаючим освітленням.

Будівництво стадіону планують завершити в наступному році.

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині розпочали реконструкцію 12 стадіонів, ще два – зводять «з нуля».