pavlograd.info 23.01.2019 15:05

Сьогодні, 23 січня, по всій території країни, в тому числі й Павлограді, спостерігається прогрішення погодних умов.

В усіх регіонах – сніг, у східній та центральній частинах – хуртовини та ожеледиця, на заході – помірна сніголавинна небезпека. На дорогах країни – ожеледиця. Поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху, надають громадянам допомогу та закликають утриматися від дальніх поїздок.

У Вінницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях – значний сніг. Приріст снігового покриву становить 10-15 см, місцями до 20 см.

У Дніпропетровській та Донецькій областях – сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Також у цих двох областях спостерігаються хуртовини, пориви вітру можуть становити 15-20 м/с.

У Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях очікується помірна сніголавинна небезпека (2 рівень).

Поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху та закликають громадян утриматися від поїздок. Водночас у випадку необхідності поїздки – бути уважними за кермом та заздалегідь обирати маршрут, враховуючи складні погодні умови.