В Юр`ївці судили чоловіка, який зберігав патрони до автомата – Павлоград.info
pavlograd.info 16.11.2017 13:41

Мешканець Юр`ївського району отримав умовне покарання за зберігання бойових патронів до автомата Калашнікова. Такий вирок виніс 11 жовтня 2017 року чоловікові районний суд. Сам підсудний свою провину визнав.

Згідно з матеріалами справи, інцидент, який став предметом розгляду суду, стався на початку вересня 2017 року. Слідство встановило, що в один із днів обвинувачений, перебуваючи в Павлограді на вулиці Івана Богуна, знайшов на узбіччі дороги металеву банку. Банка містила 40 патронів калібру 5,45 мм, виготовлених промисловим способом і призначених для стрільби з кількох модифікацій АК і ручних кулеметів «РПК-74». За версією правоохоронців, чоловік не став гукати поліцію, а всупереч закону сховав знахідку в свою сумку.

Невдовзі, 6 вересня об 11.30, обвинувачений, маючи при собі незаконний «скарб», прибув на кладовище в Юр`ївку. Тут його затримали співробітники поліції, котрі під час поверхневої перевірки знайшли вказані патрони. Розпочалося слідство. А 29 вересня між прокурором Павлоградської місцевої прокуратури і обвинуваченим була укладена угода про визнання останнім своєї винуватості в інкримінованому злочині. Чоловік беззастережно визнавав свою провину і погоджувався на покарання, на якому наполягала прокуратура.

Того ж дня Юрївський районний суд затвердив угоду, визнав чоловіка у вчиненні злочину, передбаченому ч.1 ст. 263 (Незаконное поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно. Суд врахував той факт, що раніше чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, майже 12 років він провів у колонії за крадіжку і пограбування. Обвинувачений ще може оскаржити цей вирок.

Олекса Сурай