pavlograd.info 30.10.2017 22:30

Згідно з останніми статистичними даними, рівень безробіття в Україні помітно скоротився, і зараз на одне вакантне місце претендують чотири людини.

Держстат недавно оприлюднив свіжі дані – в порівнянні з серпнем цього року, у вересні рівень безробіття знизився майже на три відсотки.

У серпні офіційних безробітних в Україні налічувалося 312 тисяч, а в вересні – 303 тисячі.

«Трохи більше 300 тисяч українців стоять на обліку в службі зайнятості. Але є методологія Міжнародної організацією праці, згідно з якою, в Україні рівень безробіття десь на рівні 9%. Або 1 млн 900 тис. Чоловік. Це той рівень безробіття, який реально існує в країні », – заявляв раніше Андрій Рева, міністр соцполітики.

Андрій Забловський, глава секретаріату Ради підприємців при Кабінеті міністрів, в свою чергу підкреслив, що відсоток безробітних скорочується не тільки через те, що в країні з'являються робочі місця – багато українців їдуть працювати за кордон.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience