22 березня 2023 року відбулося чергове засідання павлоградського виконкому.
На порядок денний були винесені питання: «Про підсумки роботи з організації перевезення пасажирів міським транспортом за 2022 рік» і «Про хід виконання державних соціальних програм та міської програми «Соціальний захист окремих категорій населення на 2022-2024 роки» за 2022 рік».
Маршрутна мережа міста Павлоград налічує 21 міський автобусний маршрут. Вона складена шляхом з’єднання віддалених районів між собою прямим сполученням, що зменшує час на здійснення пересадок та оплату за проїзд, а всі автобусні маршрути проходять через центральну частину міста, яка обмежена вулицями Дніпровська, Успенська, Полтавська та Вокзальна, та дає можливість дістатися до неї з усіх віддалених районів.
Перевезення пасажирів на міських маршрутах забезпечують 4 приватних автотранспортних підприємства. Регулярність руху на автобусних маршрутах загального користування приблизно складає 95%.
Особлива увага приділяється роботі порушенню розкладу руху, культура обслуговування пасажирів, взаємовідносини пасажира та водія, дотримання правил дорожнього руху водіями, дорожні знаки, стан транспортного засобу, комфортність перевезень, прохання та пропозиції щодо поліпшення якості роботи.
На маршрутах загального користування, впроваджено електронний облік пасажирів пільгових категорій через ПК «АСОП». У салонах всіх 37 діючих на маршрутах автобусів встановлено валідатори — пристрої для реєстрації проїзду та нарахування компенсаційні виплати за пільговий проїзд пасажира. Оплату за проїзд може здійснити пасажир пільгової категорії за допомогою «Електронного квитка».
Загальний обсяг перевезень пасажирів за 2022 рік склав 13,65 млн., з них громадян пільгової категорії 0,7 млн.
Виплачено компенсаційні виплати за пільговий проїзд в сумі 7729025 грн.
Другим було розглянуто питання «Про хід виконання державних соціальних програм та міської програми «Соціальний захист окремих категорій населення на 2022-2024 роки» за 2022 рік».
З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України місто Павлоград прихистив 17713 вимушено переміщених осіб, з яких 13787 перебувають на обліку.
За грошовою щомісячною адресною допомогою внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, звернулось 10600 осіб на загальну суму 236,3 млн. грн. Забезпечено продовольчими наборами 11303 особи евакуйованих громадян із зони бойових дій, які зареєструвалися на території м. Павлоград за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 1775,5 тис. грн. Крім того, сплачено транспортні послуги з доставки гуманітарної допомоги територіальній громаді в сумі 323 тис. грн.
За рахунок коштів міської програми протягом 2022 року вирішувались питання надання матеріальної допомоги громадянам міста на лікування, вирішення соціально-побутових проблем, внутрішньо переміщеним особам та іншим незахищеним категоріям громадян; отримання пільг, фінансова підтримка громадських організацій ветеранів війни та осіб з інвалідністю, інші питання.
У Павлограді проживає 20339 громадян, які мають право на пільги за соціальною та професійною ознакою. Субсидією на оплату житлово-комунальних послуг скористалися 8580 сімей (19,5% домогосподарств). За 2022 рік нараховано монетизованих пільг та субсидій у сумі 114,0 млн.грн. Надано 4995 соціальних послуг.
На базі комунальної установи «Центр надання соціально-психологічних послуг» працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим особам від домашнього насильства. Протягом звітного періоду надано юридичну та психологічну допомогу 531 особі.
З вищезазначених питань прийняті відповідні рішення, повідомляє Павлоградська міська рада.