pavlograd.info 19.12.2017 14:01

На Юр`ївщині чоловік відбувся умовним терміном покарання за незаконне зберігання бойових патронів до автоматичної зброї. Про це йдеться у вироку районного суду від 4 грудня 2017 року.

Як свідчать матеріали справи, пригода, внаслідок якої обвинувачений опинився на лаві підсудних, сталася 10 листопада цього року близько 11.00 у селищі Юр`ївка. О цій порі чоловік знаходився на вулиці Центральній навпроти залізничної платформи «969 км». За версією слідства, тут він побачив на землі скляну банку з патронами калібром 5,45 мм у кількості 28 штук і вирішив залишити їх собі. Обвинувачений сховав банку у кишеню і попрямував у своїх справах. Однак вже незабаром його зупинила поліція. Затримання відбулося біля гаражу приватного підприємства на вулиці Широкій.

За фактом «незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами і вибуховими речовинами» правоохоронці відкрили кримінальне провадження У ході досудового слідства, 28 листопада, прокурор і на той час підозрюваний уклали угоду про визнання останнім своєї винуватості у вчиненні інкримінованого злочину, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України. Чоловік визнавав свою провину і погоджувався із запропонованим покаранням. Зрештою, Юр`ївський районний суд на своєму засіданні 4 грудня цю угоду затвердив, визнавши підсудного винним у вказаному злочині і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки умовно.

До речі, нещодавно за тією ж статтею Кримінального Кодексу, але вже в Тернівці місцевий суд покарав батька двох малолітніх дітей – 12-и і 7-и років. Чоловіка визнали винним у низці злочинів, серед яких було й незаконне зберігання боєприпасів. Згідно з вироком Тернівського суду від 30 листопада, ввечері 8 вересня 2017 року чоловік перебував на териконі поблизу місцевої шахти (неподалік села Богданівка) і знайшов чи придбав там 77 спортивно-мисливських патронів кільцевого запалення калібром 5,6 мм. За версією правоохоронців, чоловік переніс ці патрони до тернавського «Парку культури і відпочинку», де заховав під атракціоном «Колесо огляду». 12 вересня обвинувачений повернувся сюди, аби забрати боєприпаси, поклав їх у рюкзак, однак потрапив на очі поліцейському. І, врешті, потрапив на лаву підсудних. За цей та інші злочини тернівчанина служителі Феміди покарали 4-ма роками позбавлення волі умовно.

Олекса Сурай