pavlograd.info 02.11.2018 14:52

1 листопада у Павлограді відбулася святкова урочистість до Дня працівника соціальної сфери України.

У цей день соцпрацівників міста привітала заступник міського голови Олена Шуліка, депутат Дніпропетровської обласної ради та помічник нардепа Артура Мартовицького Микола Пономарчук, представники Павлоградського духовенства.

Кращим з кращих заступниця мера вручила подяки міського голови, квіти та подарунки. Олена Олександрівна побажала соціальним працівникам сил і натхнення у виконанні багатьох добрих справ на благо людям і всій громаді.

Подяки та подарунки соцпрацівникам вручили і вищезгадані почесні гості.

А свої танцювальні та вокальні подарунки гостям свята зробили вихованці творчих колективів міста, зокрема дитячої музичної школи №1, де проходили урочистості.

До речі, сьогодні в соціальній сфері нашого міста працюють: Управління. соціального захисту населення, Павлоградське об'єднане управління ПФУ, Павлоградський міськрайонний центр зайнятості, Служба в справах дітей, Павлоградський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Міський терцентр соціального обслуговування, міська організація товариства "Червоного Хреста", Павлоградське управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, відділення медико-соціальної допомоги підліткам та молоді "Клініка, дружня до молоді", тощо.

Кріста Офенбах