pavlograd.info 06.04.2018 14:38

5 квітня рятувальники разом із працівниками служби у справах дітей та представниками Павлоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді навідались до прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Павлоградського міськрайонного управління ДСНС Олександр Миславський.

Метою рейду було проведення профілактичних інструктажів щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Під час бесід надзвичайники надали сім’ям практичні рекомендації щодо дотримання основних правил пожежної безпеки в побуті, розповіли про небезпеку та наслідки пожеж.

На прикладах реальних пожеж дорослі й діти дізналися про те, що до трагічних випадків найчастіше призводить людська неуважність, необережність у поводженні з вогнем, нехтування вимогами пожежної безпеки, а також дитячі пустощі з сірниками та запальничками.

«Лише особиста відповідальність батьків може гарантувати власну безпеку та безпеку їх дітей, а виконання нескладних правил може зберегти майно та врятувати життя», – зазначив Олександр Миславський.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience