pavlograd.info 05.02.2019 20:30

На волонтерів пробації покладатиметься допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві. Також волонтери зможуть підтримати особу, яка вчинила правопорушення консультаціями, мотивуванням до змін, сприятимуть у вирішенні проблемних питань. Щоправда така роботи на добровільних засадах.

Про це повідомили в Павлоградському міськрайонному відділі державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області.

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

«Серед переваг пробації для особи, яка правопорушення – це можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства); збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді; збереження роботи та житла; позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю», – повідомили у відділі.

Аби стати волонтером пробації потрібно звертатись до Павлоградськоого міськрайонного відділу державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області: вул. Ганни Світличної, 53. Телефон: 095-804-38-15.

Пробація в Україні існує з 2015 року. На сьогодні по всій Україні працюють близько 600 підрозділів служби пробації, діяльність яких забезпечують юристи, фахівці із соціальної роботи, психологи.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience