pavlograd.info 01.11.2017 18:04

Сьогодні, 23 жовтня, один з мешканців Павлограда оприлюднив нову петицію, в якій просить відновити та націоналізувати старі споруди міста.Крім того, небайдужий клопоче про надання деяким будівлям статусу архітектурної спадщини.

Автором петиції є Денис Ноздровський. Він зазначив три пропозиції, однією з яких є створення бюро туристичної привабливості міста.

Друге, про що клопоче павлоградець – це націоналізація та надання статусу архітектурної спадщини деяким будівлям. На думку чоловіка, такого статусу заслуговує "Млин" на перехресті вул. Центральної та Степового фронту, а також на перехресті вул. Центральної та вул. Шевченка.

Крім того, небайдужий вважає, що вищезазначені споруди підлягають відновленню, відповідно до статусу архітектурної спадщини.

Наприкінці петиції автор закликає про цільове використання старих будівель з повагою до архітектурної спадщини, а також вважає за необхідне забезпечити до них вільний вхід.

Покипетиція не зібрала жодного голосу із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 90 дні.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience