pavlograd.info 01.03.2021

Сельские головы Днепропетровщины ничего не боятся и массово идут на нарушения закона, требуя с граждан деньги за решение любого вопроса. А вопросов, требующих визы сельского головы, очень много, начиная от установки бил-бордои и заканчивая полетами на воздушных шарах.

Например, в Царичанском районе, как сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области, сельский голова запрсил за взлет и посадку воздушного шара 20 тыс. грн. В сообщение говорится:

« За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.3 ст.368 КК України, на одержанні неправомірної вигоди викрито голову однієї з сільських рад Царичанського району.
Посадовець вимагав та отримав 20 000 гривень хабара від представника громадської організації, що займається організацією польотів на повітряних кулях, за надання дозволів на здійснення стартів та приземлень на землях сільської громади. За його умовами, гроші були перераховані на банківську картку.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади».

В другом районе гражданка обратилась к сельскому голове по вопросу установи бил-бордов на территории общины и согласования места их установки. Сельский голова попросил за разрешение 3 тыс. грн. А, вот, районный архитектор , к которому женщина обратилась с этим же вопросом, запросил 16 тыс грн.

«Так, у грудні 2020 року до сільського голови звернулась громадянка з метою отримання дозволу на встановлення двох рекламних біл-бордів на території громади та погодження місця їх розташування. За вирішення цього питання сільський голова вимагав та одержав від громадянки неправомірну вигоду у 3000 гривень.
Крім цього, на початку року з аналогічним питанням жінка звернулася до головного архітектора району, який за свої «послуги» зажадав та отримав 16 000 гривень неправомірної вигоди.

Наразі обом посадовцям повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу та відсторонення займаних посад”.

Запись За полет над полем на воздушном шаре сельский голова получил 20 тыс. грн. и статью из Уголовного кодекса впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*