pavlograd.info 16.09.2020

Ветеран АТО Людмила Калинина, известная в Павлограде тем, что награждал ее лично президент Порошенко, приняла решение примкнуть к политической партии «Громадская сила», городскую организацию которой возглавляет сын городского головы Павел Вершина.

С этой политической силой Людмила намерена менять создавшуюся на сегодняшний день «гнилую систему» работой в местном совете. Об этом Людмила написала на своей странице в Facebook/

« Сьогодні, я надала згоду на своє ім‘я у списку партії на місцеві вибори депутатів м.Павлоград.Це виважене рішення. Повірте! Мені було дуже складно. Не тільки приєднатися до команди, а й взагалі спробувати себе у якості кандидата у депутати… Я йду у команді з побратимами, кожен з них не аби як проявив себе у нашому місті. Йду, бо:
– Так, відбувається реванш проросійських сил!
– Так, багато хто вже перекрасився та приєдналися до відверто ватних партій!
– Так, маю думку, що хоча б на місцевому рівні зможемо протистояти усіляким шаріям, вілкулоідам, ригам…
– Так, я хочу не займатися критикою, а шукати, пропонувати зміни.
– Так, за минулий час поки патриотичні сили з’ясовували відносини, відбулося об‘єднання колобрантів! І тепер нам потрібно, під різними партіями йти і у обласні ради, і у місцеві.
Наше місто для мене і є моя мала батьківщина. Не хочу популізму, високих слів та сотрясати воздух. Мрію за дії, діалоги, конструктивізм.
Впевнена, вся ця гнила система з коріннями часів советів, вже своє віджила. І як що є хоч якийся мінімальний шанс почати зміни, я використаю його!…».

Запись Ветеран АТО Людмила Калинина, в качестве депутата Павлоградского горсовета, будет менять гнилую советскую систему впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*