pavlograd.info 09.05.2018

Міська влада звертається до мешканців міста з проханням із розумінням віднестись до тимчасових незручностей. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Нещодавно в місті тривали роботи із заміни вкрай аварійних водо- та каналізаційних мереж на вулиці Пушкіна. Наразі роботи вже завершені.

Невдовзі підрядна організація розпочне наступний етап реалізації проекту «Реконструкція та комплексний благоустрій вулиці Пушкіна в місті Першотравенську».

Так, планується здійснити капітальний ремонт пішохідних переходів, а саме викласти бруківкою, а також проїжджої частини, зокрема замінити асфальтне покриття. Також на вул.. Пушкіна видалять старі дерева та висадять молоді.

Проект фінансується за рахунок коштів обласного бюджету. Загальна вартість робіт становить 4,6 млн грн.

На вулиці Шкільній також розпочались роботи з капремонту аварійних водопровідних і каналізаційних мереж. Тут замінять зношені водопровідні мережі від вулиці Молодіжної до вулиці Кобзаря, а також каналізаційні – від Молодіжної до супермаркета «Варус».

Потім на всій вулиці виконають капітальний ремонт дорожнього покриття. Проект також реалізується за фінансової підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації. Його вартість складає 7,4 млн грн.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*