pavlograd.info 15.05.2018

Невідомі потрощили нещодавно встановлені в парку альтанки та гойдалки, призначені для комфортного проведення дозвілля. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

«5 травня колективи установ та організацій міста вийшли на суботник, щоб прибрати міські парки та зони відпочинку для комфортного проведення дозвілля городянами. В парку на вул. Молодіжній були встановлені дерев’яні альтанки та гойдалки. Ці конструкції для відпочинку одразу ж зробили парк більш затишним і сучасним.

Проте, з якою прикрістю вранці 14 травня перехожі побачили вже понівечені гойдалки. Звісно ж, працівники міського житлово-комунального підприємства того ж дня полагодили споруди. Але не факт, що вони не будуть зламані знову», — йдеться у повідомленні.

Влада міста звертається до городян з проханням дбайливо й шанобливо ставитися до свого міста, а також робити його тільки кращим.

Нагадаємо, що нещодавно в Першотравенську з міських клумб, одразу ж після висадження, почали масово зникати квіти. Як виявилося пізніше, деяким громадянам просто захотілося за рахунок міського майна покращити вигляд своїх присадибних ділянок.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*