pavlograd.info 14.03.2021

Сьогодні, 14 березня, о 10:00 в Павлограді стартував від бази “Госпітальєрів” автопробіг на честь Дня українського добровольця, в якому прийняли участь атовці, ветерани, волонтери, госпітальєри та небайдужі з Павлограду, Тернівці, Першотравенська. Це вже сьомий автопробіг в Павлограді, який став традиційним, починаючи з 2014 р.

Про це повідомляє волонтерка Анна Третьяк- Прудська на своїй сторінці у Facebook.

Колона з порядка 50-ти авто з українськими прапорами продовжила рух у район ПШС, заїхавши на проспект Шахтобудівників та виїхавши вулицею Можайського. Далі колона прямувала вулицею Полтавською у район 18 вересня( Хімзавод) повернулась вулицею Центральною на Соборну площу.

Учасники автопробігу поклали квіти біля Стели полеглих Героїв павлоградців, які загинули на сході України, Відбулося нагородження добровольців. Свято завершилося дружньою зустріччю за кавою зі смачною піцею, за що учасники були вдячні піцерії “Челентано” за надану можливість для проведення зустрічі. Окремі слова подяки за фінансову підтримку в організації свята від усіх причетних – Компанії ТОВ “АГРО КМР”. https://www.facebook.com/100006321571731/videos/3556562097897808/

Запись В Павлограді традиційно День добровольця відзначили автопробігом впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*