pavlograd.info 26.11.2018

Потерпіла Вікторія Кригіна не з’явилася до Амур-Нижньодніпровського суду у місті Дніпро, де 26 листопада продовжили розгляд страви про вбивство її чоловіка та малолітньої дитини. Як повідомив головуючий суддя, жінка не повідомила суд про причини своєї відсутності і перед початком засідання на зв’язок не виходила.

Нагадаємо, що сьогодні мали розпочатися судові дебати. Але суд визнав неможливим проводити їх без присутності потерпілої. Сторони процесу підтримали цю позицію.

Оскільки строк перебування В.Земцова під вартою спливає 29 листопада, прокурор В.Ражда звернувся до суду клопотанням про продовження обвинуваченому запобіжного заходу терміном на 60 діб. Захист, в свою чергу, просив змінити підсудному запобіжний захід на домашній арешт у зв’язку з тим, що він потребує лікування від тяжкої хвороби.

Після наради колегія суддів ухвалила рішення продовжити В.Земцову термін тримання під вартою на 60 діб – до 24 січня 2019 року включно. Клопотання захисника про переведення підсудного під домашній арешт відхилили, оскільки у справі у наданій 26.10.2018 довідці з СІЗО про стан здоров’я підсудного є інформація, що він відмовився від лікування, підтверджена його особистою розпискою.

У судовому засіданні оголосили перерву до 16.00 10 грудня.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*