pavlograd.info 28.12.2018

28 грудня, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, рятувальники Павлограда провели профілактично-роз’яснювальну роботу з населенням міста, з метою профілактики нещасних випадків та нагадати людям правила пожежної безпеки під час новорічних святкувань.

Спілкуючись з городянами, співробітники ДСНС акцентували увагу на небезпеці використання несертифікованих гірлянд для прикрашання новорічних ялинок, на правильному оздоблені зеленої новорічної красуні, нагадали про небезпеку, яку можуть нести піротехнічні вироби, хлопавки, бенгальські вогні, повідомляють в обласному управлінні ДСНС.

«Щоб свято не обернулось лихом, будь ласка, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки! Купуйте новорічну продукцію тільки в офіційних місцях торгівлі, що має сертифікат якості. При використанні піротехнічних засобів — суворо дотримуйтеся інструкції по застосуванню. Не запускайте феєрверки, салюти та петарди перебуваючи у нетверезому стані, не дозволяйте дітям гратися з піротехнікою», — наголошували вогнеборці.

Крім того, рятувальники нагадали про небезпеку, яку в собі криє тонка крига, про основні причини виникнення надзвичайних подій на водоймищах взимку та про неухильне дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Для кращого засвоєння інформації, співробітники Служби порятунку «101» розповсюдили листівки «Дотримуйтесь правил безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят!», «Вихід на лід заборонено!» і «Бережіть своє житло від пожеж!».

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*