pavlograd.info 24.07.2020

Народный депутат по 36-мц округу Роман Каптелов упрекнул городского голову Павлограда за отдых на море и доложил избирателям о том, что по его ходатайству возбуждено уголовное производство по факту сброса грязной воды из очистных сооружений КП «Павлоградводоканал» в реку Самара. Ведется следствие.

Об этом Роман Каптелов сообщает на своей странице в Facebook.

«Слідчий відділ Павлоградського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області розглянув моє звернення від 02.07.2020, зареєстроване за номером 5855 від 15.07.2020, щодо скиду забруднюючих речовин зі зворотними водами з очисних споруд «Павлоградводоканал» в річку Самара.

За цим фактом внесено відомості до реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 КК України.

Карається штрафом від однієї тисячі до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або обмеженням волі на той самий строк.

Тепер у межах кримінального провадження проходять слідчі дії:

– направлено запит до державної екологічної інспекції про надання актів перевірок та адміністративних протоколів, складених відносно посадових осіб КП «Павлоградводоканал»;

– допитано в якості свідка заступника голови правління громадської організації «Характерник» Андрія Манасяна з приводу відомих обставин забруднення річки Самара;

– допитано в якості свідка місцевого жителя Олексія Міщенка з приводу відомих обставин забруднення річки Самара;

– допитано в якості свідка голову НППО «Павлоградвугілля» Олексія Михайлюка з приводу відомих обставин забруднення річки Самара;

– вилучено з Вербківської сільської ради акти перевірки тимчасової комісії з питання обстеження річки Самара та встановлення факту забруднення;

– до Павлоградського міськрайонного суду направлено клопотання про проведення огляду для фіксації фактів порушення правил охорони вод, відібрання проб, проведення iнструментально-лабораторних вимірювань, вимірювання кількісних і якісних показників земельної ділянки, встановлення анкетних відомостей службових осіб і проведення їх допитів із залученням експертів відповідних служб.
Продовжуємо стежити.

Іще раз питаю в А. Вершини: скільки ще треба кримінальних справ, щоб ви зайнялися водою? Павлоградською, а не морською?», – говорится в сообщении.

Запись Роман Каптелов все же намерен довести директора КП “Павлоградводоканал” до инфаркта впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*