pavlograd.info 28.04.2018

Два місяці тому в Павлограді був створений перспективний Футбольний клуб «Atrium». І у четвер, 26 квітня, відбулася його офіційна презентація. В ній прийняли участь міський голова Павлограда Анатолій Вершина, президент ФК «Аtrium» Карен Антонян, представник генерального спонсора ТОВ «Євробуд Плюс» Тетяна Антонян, тренер ФК «Аtrium» Костянтин Боженар, капітан ФК «Аtrium» Кирило Боженар, віце-президент Федерації футболу в Дніпропетровській області Ярослав Дерев'янко, а також гравці Футбольного клубу «Аtrium». Всі вони із задоволенням поспілкувалися із місцевими журналістами.

Новий футбольний клуб «Atrium» був створений за ініціативи генерального директора дорожньо-будівельної компанії ТОВ «Євробуд Плюс» Карена Антоняна. На прес-конференції офіційного відкриття клубу у журналістів була можливість задати питання про створення, мету діяльності та плани на спортивне майбутнє молодої команди.

«Ми прагнемо популяризувати спорт, зокрема футбол, у нашому місті та далеко за його межами та намагаємося залучити якомога більше молоді. Сьогодні ціль нашої футбольної команди — донести до молоді, що спорт та здоровий спосіб життя – це не тільки модний тренд. Він мотивує, укріплює силу духу, дисциплінує та заряджає на нові звершення, виховує відповідальність та цілеспрямованість, приносить радість і успіх у повсякденному житті. До речі, назва «Atrium» виникла після успішних для нашої компанії переговорів, що ми провели в місці з однойменною назвою. Нам здалося, що це добрий знак, — розповіла Тетяна Антонян.

Як зазначив під час презентації міський голова Павлограда Анатолій Вершина, більше 15 років в місті не було ні одної професійної дорослої футбольної команди, але тепер, завдяки ініціативі та фінансовій участі активного бізнесу, вона з'явилася.

«Я підтримую такі позитивні ініціативи і радий, що є люди небайдужі, спонсори. Нехай молодь займається спортом. А днями в Павлограді презентували клуб, створений за рахунок місцевого бюджету — ФК «Павлоград». Тепер у нас буде дві дорослих футбольних команди — «Павлоград» і «Аtrium». Футбол в нашому місті необхідно розвивати. І сьогодні він відроджується », — каже мер.

Віце-президент Федерації футболу в Дніпропетровській області Ярослав Дерев'янко також був приємно вражений та потішений появою у столиці Західного Донбасу такого клубу: «Протягом багатьох років футбол у Павлограді був на низькому рівні. Фактично не було дорослих команд. Тут проводилися тільки змагання серед шахтарів. А зараз, зі створенням клубу «Аtrium» зроблено великий крок назустріч розвитку аматорського футболу. Тим більше що на Чемпіонат області з футболу по першій лізі від Павлограда себе заявили одразу дві команди. Це великий плюс для міста».

А керівник компанії «Євробуд Плюс» Карен Антонян пообіцяв фінансово підтримувати команду і створити належні умови для того, аби клуб домігся успіхів не тільки в обласних чемпіонатах, а й національних і навіть міжнародних змаганнях: «Хочеться дати шанс спортивній молоді розвиватися у своєму місті. У нашій компанії з'явилася можливість супроводжувати клуб. Ми сподіваємося, що він буде розвиватися і, запевняю, ми не підведемо Павлоград. А плани у нас грандіозні, а планка – висока. Ми налаштовані йти вперед великими кроками. Спочатку перша ліга – однозначно займемо 1 місце, потім суперліга, Чемпіонат України серед аматорів – переможемо, і ми автоматично потрапляємо до великого футболу. Ми хочемо заявити про себе голосно та серйозно».

За словами тренера ФК «Аtrium» Костянтина Боженара, створення футбольного клубу в Павлограді — це мрія, яка здійснилася. Костянтин Боженар – колишній гравець ФК «Шахтар» (Павлоград), ФК «Космос» (Павлоград), «Зірка» (Кіровоград) та інших футбольних клубів. До речі, у «Аtrium» вже грають два його сини — Кирило і Данило. Вони теж професійні футболісти.

«Я виховую у всіх гравців не лише професійні навички, спортивне загартування, а й сильний моральний дух. Це дуже важливо. А своїм синам в команді я не даю розслаблятися, ганяю їх, мабуть, більше за інших. Вони навіть інколи на мене за це ображаються», — посміхається тренер.

«Команда вже зіграла кілька матчів і усі виграла. Ми показали, що здатні конкурувати. Всі хлопці налаштовані позитивно, мотивовані і готові досягати футбольних вершин», коментує капітан команди Кирило Боженар.

Зараз у складі клубу — 18 молодих гравців. Середній вік хлопців — 20 років. Всі вони з дитинства займаються футболом, багато з них навчалися в футбольних школах і грали за аматорські клуби інших міст. В основному в команді грають павлоградці, але є хлопці із інших міст – Покровки, Харкова. І як зізнались хлопці, вони дуже здружилися, підтримують один одного.

І вже у суботу та неділю, 5 та 6 травня, відбудеться 3 тур першої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області з футболу. ФК «Аtrium» зіграє з новою командою ФК «Павлоград».

«Запрошуємо павлоградців підтримати Футбольний клуб «Аtrium» і зануритися в футбольну атмосферу!» — запрошує представник генераль

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*