pavlograd.info 16.01.2019

Наприкінці січня вірні московського патріархату планують провести в Дніпрі фестиваль «Міжнародна кіноасамблея на Дніпрі», під час якого, за їхніми словами, мають показати «справжні» документальні фільми. Відповідну інформацію Центр православної культури «Лествиця» розмістив на своєму офіційному сайті, повідомляє Дніпроград.

Організатором заходу виступає саме представництво російської церкви, а кінофест намагаються подати як «соціальний проект» одного із місцевих нардепів, представника партії «Відродження» Андрія Шипка. Втім, головним меседжем цього фестивалю, як і протягом минулих років залишається показ «правдивих кінострічок без купюр» для мешканців Дніпра. Серед інших фільмів, свої православні стрічки демонтруватимуть і представники Росії.

«Лествиця» належить до орбіти московської церкви і відкрито розміщує на своїх сайтах послання глави Російської православної церкви Гундяєва, в якому той називає Українську церкву “розкольниками” та засуджує дії Патріарха Варфоломія. Окрім цього, «Лествиця» не забуває розміщати і заяви місцевих представників московського патріархату, які також засуджують і не визнають Православну церкву України.

Виходячи з цього, можна впевнено робити припущення про наповнення майбутнього фестивалю, що має розпочатися 31 січня у Дніпровській філармонії імені Когана, ідеями “руського міра” та “канінчного московського православ’я”.

Варто зазначити, що потрапити на фестиваль можна лише за спеціальними перепустками. Це означає, що організатори відмежовуються від «незручних гостей».

Захід має проходити з 31 січня по 4 лютого. Минулого року на «Міжнароднй кіноасамблеї» транслювали фільми про «поганих американців», які бомбардували слов’ян на Балканах, про православу віру та про українських ветеранів Другої світової, яким зараз «небезпечно виходити на вулицю».

Запись Московські релігійники збираються показувати в Дніпрі «справжнє кіно» впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*