pavlograd.info 08.05.2019

14-16 червня у Дніпрі відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Традиційно він збере найпопулярніших мережевих авторів України, експертів і медійників для демократичних відкритих дискусій щодо блогерської культури та розвитку блогерства. 3-й «Дніпровський пост» стартує у Міжнародний день блогерів і проходитиме протягом трьох днів на трьох основних локаціях.
Instagram проти Facebook, понад 70 учасників і нові дискусійні панелі: у Дніпрі відбудеться третій фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Новости Днепра

«Всеукраїнський фестиваль блогерів – це одна з візитівок культурного життя Дніпра. Це унікальний проект, який ми започаткували 3 роки тому. Зараз ми розвиваємо цей фестиваль. Бо кожен проект, який є у нашій програмі, ми хочемо підняти до всеукраїнського й навіть міжнародного рівня», – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Уже третій рік поспіль фестиваль матиме традиційну панель, на якій топові Facebook-блогери обговорюватимуть теми війни, політики, історії, культури, мови, релігії, економіки, бізнесу, Донбасу, Криму, журналістики, виборів та інформаційної війни. Крім цього, організатори вирішили розширити формат і додати дві нові локації: мода, зіркове життя та розваги (для користувачів Instagram і YouTube) та виховання і здоровий спосіб життя (для дітей і батьків). Таким чином організатори хочуть показати різні прояви блогерства.
Instagram проти Facebook, понад 70 учасників і нові дискусійні панелі: у Дніпрі відбудеться третій фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Новости Днепра

«Цього року ми поєднаємо різні сторони життя: політику, яку активно обговорюють одні блогери, та світ, де люди купують одяг, косметику, мандрують. Наскільки ці два світи поєднуються, ми побачимо на фестивалі», – сказав позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури Євген Гендін.

Відомий тележурналіст і співорганізатор фестивалю блогерів Роман Скрипін уже втретє приїде на цей захід. Він упевнений, що «Дніпровський пост» набере чималих обертів.

«Цьогорічний фестиваль надзвичайно важливий – це намагання осягнути новий світ, нову реальність. Це дуже цікаво. Не одним Фейсбуком живемо, світ рухається вперед», – зазначив Роман Скрипін.

Світ моди та зіркового життя представлятиме на одній із панелей зірка телесеріалу «Школа», суперфіналістка «Голосу країни» Анна Трінчер. Дівчина – активна користувачка Instagram і має 760 тис. підписників. За словами Анни Трінчер, подібні зустрічі будуть корисними не лише для читачів, а й для самих блогерів, адже кожен автор зможе побачити, що існують інші віртуальні світи.

«Фестиваль об’єднає покоління, бо життя Інстаграму та Фейсбуку відрізняються. Те, що я показую у своєму профілі, не містить політики – це яскраве життя без негативу. Я ділюся зі своїми підписниками думками, емоціями, хочу ділитися щирістю. А у Фейсбуці обговорюють більш глобальні теми – катастрофи, політику. Це те, що мене, як творчу людину, трохи пригнічує», – розповіла Анна Трінчер.

Тема третього фестивалю – «Чорне та біле у блогерстві». Фани та хейтери, боти й експерти, реклама та чорний піар, політика, культура, бізнес, мода, зіркове життя – все це і не тільки буде предметом обговорень.

«Ми вирішили, що якщо об’єднаємо мудру, досвідчену та молоду складові, то у підсумку зможемо отримати дуже цікавий результат», – зазначив президент Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця», заслужений діяч мистецтв України, співорганізатор фестивалю блогерів Григорій Гельфер.

Організаторами заходу є Міжнародний благодійний фонд «Культурна столиця» та креативна команда Yuccie.

Запись Instagram проти Facebook, понад 70 учасників і нові дискусійні панелі: у Дніпрі відбудеться третій фестиваль блогерів «Дніпровський пост» впервые появилась Наше Місто.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*