pavlograd.info 27.06.2018

Найбільшою проблемою району є те, що дороги між селами перебувають на балансі обласної служби автомобільних доріг, а отже кошти місцевих бюджетів на їх ремонт спрямовувати не можна. Про це заявив голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

На Павлоградщині, за його словами, існує дві основні проблеми. Перше, що ніяк не вдається втілити у життя, це створення у селах опорних шкіл.

«Ми хотіли створити три опорні школи, але поки що не вдалося, адже зараз все залежить від новостворених громад», — наголосив Святослав Максимчук.

Другою проблемою є стан доріг між селами: — Дуже хотілося б відремонтувати дороги між селами, але вони перебувають на балансі обласної служби автомобільних доріг, а отже кошти місцевих бюджетів на їх ремонт спрямовувати не можна.

І це є найбільшою проблемою, оскільки в межах населених пунктів громади мають змогу ремонтувати власні дороги, а стан цих доріг з кожним роком все гірший.

В той же час Святослав Максимчук пишається тим, що вдалось реалізувати за час перебування на посаді голови РДА.

«До остаточного створення ОТГ я ставив завдання збереження і розвитку об’єктів соціально – культурної сфери. Так, за минулий рік капітально відремонтували Булахівський будинок культури, який не працював 15 років, та здійснили ремонт Карабинівського, Лиманського, Богуславського будинків культури.

Також відкрили новий дитячий садок в с. Богуслав, а також спільно з Вербківською та Богданіською ОТГ реконструювали та відкрили дитячі садочки в селах Вербки та Богданівка», — повідомив він.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*