pavlograd.info 25.07.2018

В понеділок, 23 липня, наші читачі подзвонили в редакцію та пожалілися на те, що їм вже на кілька днів затримують виплату пенсій. Станом на сьогодні, 25 липня, більшість пенсіонерів виплати ще не отримали. Ось як пояснюють ситуацію у Пенсійному фонді України: «На численні звернення щодо зміщення строків виплати пенсій у липні 2018 року інформує. Зміщення графіку фінансування виплат зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску. З початку місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд. грн., зокрема 1,7 млрд. грн. протягом 24 липня. Виплата пенсій у поточному місяці буде забезпечена фінансовим ресурсом в повному обсязі.

За коментарем ми звернулися і до начальниці Управління Пенсійного фонду України в Павлограді Наталії Морозової. Вона пояснила, що всі нарахування пенсій за липень вже здійснені – ще у червні.

Так, згідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк з 4 та не пізніше 25 числа місяця.

На сьогодні, по Павлограду пенсіонери вже отримали грошові виплати пенсій за період з 4 по 20 липня, вже є фінансове забезпечення на виплату пенсії за 21 липня. А тим, хто отримує пенсії в інші числа місяця (з 22 по 25), виплати будуть здійснені по мірі надходження фінансового ресурсу у повному обсязі на місця.

Криста Офенбах

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*