pavlograd.info 17.12.2018

Їхніми спортивними досягненнями пишається вся Україна!11 грудня народний депутат України Артур Мартовицький зустрівся з кікбоксерами – вихованцями двох спортивних закладів м. Павлоград – «Шкіряна рукавичка» і СОК «Центр». В тренувальній залі міської ДЮСШ «Шкіряна рукавичка» народного депутата зустрічали чемпіони України, Європи, світу та їхні тренери.

Відзначаючи вагомі перемоги наших павлоградських кікбоксерів, Артур Володимирович зазначив, що спорт – це можливість для самореалізації кожної людини, шлях до здійснення найсміливішої мети – стати кращим на найвищому рівні, прославити своє рідне місто і всю країну. А ще – бути фізично здоровим і впевненим у собі.Їхніми спортивними досягненнями пишається вся Україна!

Народний депутат України Артур Мартовицький завжди приділяв увагу розвитку різноманітних, масових видів спорту в Західному Донбасі. За його допомоги в містах і селах регіону вже відкриті десятки нових спортивних майданчиків для регулярних занять футболом, воркаутом, волейболом, баскетболом як для дітей, так і для дорослих, впродовж кожного року проводяться змагання, турніри, передаються комплекти спортивної форми й необхідного інвентарю. А ще народний депутат постійно допомагає окремим спортсменам і спортивним командам приймати участь у змаганнях самого високого рівня, навіть – за межами України, про що говорили під час зустрічі директор ДЮСШ «Шкіряна рукавичка» Дмитро Олійник та вихованці спортивних закладів – всесвітньо відомі чемпіони й їхні тренери.

Народний депутат подякував спортсменам, серед яких є немало дівчат, хоч кікбоксинг вважається, переважно, чоловічим видом спорту, за їхні спортивні досягнення, завдяки яким наше місто знане у всьому світі, побажав нових спортивних успіхів і перемог, привітав з наступаючими святами – Новим роком і Різдвом Христовим. А також – вручив свої Подяки кільком відомим далеко за межами України спортсменам і їхнім тренерам. Які, у відповідь, відзначаючи значну роль народного депутата у спортивному житті міста, вручили йому свої Подяки.

Запись Їхніми спортивними досягненнями пишається вся Україна! впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*