pavlograd.info 30.11.2018 10:20

Анатолій Гриценко вважає, що за нападом на активістів та членів партії «Громадянська позиція» в Одесі стоїть влада та Служба безпеки України.
Про це він заявив в ефірі «24 каналу».

«Я впевнений, що за цим стоїть влада. Раніше ми з’ясували, що за цим стояла СБУ, яка наймала цих молодиків. Тобто, це пряма відповідальність Петра Порошенка. Прикро, що такі завдання йдуть від влади», – додав він.
Анатолій Гриценко підкреслив, що цей напад пов’язаний із виборами, бо він, як кандидат, є загрозою для чинного президента: «Якби я не чинив загрози для Порошенка, не було б цих проблем».

Лідер «Громадянської позиції» також згадав, що подібні інциденти вже були в інших містах: в Харкові, Дніпрі, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, але вперше напад був настільки брутальним та жорстоким.

Різних травм зазнали троє партійців «Громадянської позиції».

«Поліція була безпорадна. Це тітушки, бандити, молодики, в яких немає жодних моральних обмежень. Бандитське, проти чого ми боролось, знову почалось», – додав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, ввечері 28 листопада на команду Анатолія Гриценко в Одесі скоїли напад невідомі в масках.

Запись Гриценко про напад в Одесі: За цим стоїть СБУ впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience