pavlograd.info 13.12.2018 12:55

12 грудня у Тернівці презентували чергові 2 проекти-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». «Інклюзивно-ресурний» центр презентував свої проекти «Повір в себе», де керівником ініціативної групи є Зубер Валентин та «Інклюзивний простір», керівник проекту Цупрік Олена.

Про це повідомляє виконком Тернівської міськради на своїй сторінці в Facebooke.Два проекти Інклюзивно-ресурсного центру стали переможцями конкурсу  «Громада своїми руками»

“Мета проекту «Повір в себе» – це створення ігрового майданчика, адаптованого для дітей з обмеженими фізичними можливостями, для розширення їх кола спілкування, поліпшення навичок комунікації та взаємодії з навколишнім світом, а також для додаткового фізичного та психоемоційного розвитку. На майданчику встановили карусель і пісочницю «Лужок», лавочку та вуличну дошку для малювання.

Два проекти Інклюзивно-ресурсного центру стали переможцями конкурсу  «Громада своїми руками»Два проекти Інклюзивно-ресурсного центру стали переможцями конкурсу  «Громада своїми руками»За допомогою проекту «Інклюзивний простір» конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» «Инклюзивно-ресурсний центр» оновив інтер’єр приміщень та доповнив кімнати новими дидактичними матеріалами, для більш ефективної організації навчального процесу, з урахуванням потреб особливих дітей. На кошти фонду проекту були придбані ігровий і дидактичний матеріал (пісочниця з підсвічуванням, пісок для пісочної анімації і кінетичний пісок, дитяча тактильна доріжка «Річкові камені», «Літаюча куля» для мовного дихання, люмінесцентна LED дошка та маркери для неї, розвиваючий планшет «Малюй світлом», крейдяна плівка для малювання, набір крейдяних маркерів, м’які модулі «Дуга» (стільчики), дитячий килимок «Пазл», кубики Зайцева, портрет емоцій, багатофункціональний дитячий мольберт)”, – говориться в повідомленні.

Запись Два проекти Інклюзивно-ресурсного центру стали переможцями конкурсу «Громада своїми руками» впервые появилась .