pavlograd.info 28.02.2018 19:28

Сьогодні члени Павлоградського виконкому розглядали питання про підвищення тарифів на проїзд у маршрутках. Однак рішення так і не прийняли. Про це кореспондентам сайту стало відомо з місця події.

У зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати та істотним подорожчанням палива павлоградські перевізники вимагають підняти тарифи на проїзд у міському транспорті на 2 грн (на коротких маршрутах до 7 гривень, а на довгих – до 8).

Громадськість міста виступила проти такого підвищення, вважаючи, що ціна 7 грн за проїзд для Павлограда це занадто дорого. Також вони посилались на погану якість послуг перевезення. Зокрема, городян не влаштовують квитки старого зразка, старі та некомфортні автобуси.

«Спочатку зробіть нормальну техніку, щоб перевозити на ній людей, а потім вимагайте збільшення тарифів», – зазначив один із активістів міста.

В свою чергу, перевізники скаржились на малу кількість водіїв та на значне подорожчання пального.

У зв’язку із тим, що під час обговорення даного питання виникли деякі непорозуміння, його розгляд перенесли на наступне засідання виконкому, яке відбудеться 14 березня.