Президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація виводить Нацгвардію з Чикаго, Лос-Анджелеса і Портленда. При цьому додав, що федеральні сили "повернуться", якщо рівень злочинності зросте. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. За словами Трампа, розміщення військ у Лос-Анджелесі, Чикаго, Вашингтоні, Мемфісі та Портленді було необхідним для боротьби зі злочинністю та захисту федеральної […]