pavlograd.info 28.09.2018 12:39

Вчора у Дніпрі фінішував чемпіонат Нацгвардії з міні-футболу, який тривав 3 дні, повідомили в ВЧ 3024. Серед команд ІІ групи (полки та бригади прямого підпорядкування) перемогу отримала військова частина 3024 (Павлоград). 2-е місце дісталося команді військової частини 2269 (м. Александрія). 3-е місце зайняоа команда військової частини 3021(м. Дніпро). Після проведення ігор було проведено офіційну церемонію закриття змагань, на яких головний суддя змагань – полковник Андрій Мелешко – оголосив результати змагань та подякував гравцям за якісний футбол. Він нагородив переможців та підкреслив: «Гвардійці показали високий рівень ігри у футзал, і збірна команда Національної гвардії України зможе гідно себе показати у подальших змаганнях!». Источник: 5632.com.ua