Павлоград принимает предприятия по охваченным войной регионам. Сюда эвакуировались три компании из Луганской и Донецкой областей. А еще в городе действует программа поддержки бизнеса.
Об этом на брифинге в областной военной администрации рассказал Павлоградский городской голова Анатолий Вершина.
«Прийняли два промислові підприємства з Луганської області та одне з Донецької, – сказав Анатолій Вершина. – Один із заводів демонтував своє обладнання і встиг перевезти до нас. Дуже вчасно, адже буквально за два дні його розбомбили».
Він додав, що нині підприємства-переселенці розгортають свої потужності, додатково набирають співробітників.
У місті працює програма підтримки бізнесу. Аби нею скористатися, потрібно розробити бізнес-план. Далі зі своїми пропозиціями звернутися до виконкому. Якщо їх погодять, підприємець може отримати з місцевого бюджету від 50 до 100 тис. грн на розвиток власної справи. Повертати кошти не потрібно.
«Місто знаходиться близько до лінії фронту. Але завдяки нашим захисникам живемо спокійно. Працюють магазини, аптеки, лікарні.
З початку війни у Павлограді зареєстрували понад 7,7 тис переселенців. Їм пропонують роботу в комунальних підприємствах.
8 червня у місті завершиться навчальний рік, а школярі підуть на канікули. Тоді ж розпочнеться видача дітям документів – свідоцтв та атестатів.
У середмісті висадили трояндову Алею дружби. Понад 500 кущів – із Покровська Донецької області. Це дарунок за допомогу переселенцям”, – отметил Анатолий Вершина.
Он также призвал население выращивать на огородах и дачных участках овощи, фрукты с тем, чтобы прокормить хотя бы свои семьи.
Запись Павлоградцам напоминают о необходимости выращивать на своих огородах морковку, картофель и кабачки впервые появилась .