В Украине, в отличие от Павлограда, растет количество самоубийств среди детей и подростков. Омбудсмен Людмила Денисова опубликовала на своей страничке в соцсетях неутешительную статистику детского суицида.
«Занепокоєна частими трагічними випадками, у тому числі суїцидами, які останнім часом трапляються серед дітей та підлітків.
Останнім часом у ЗМІ регулярно з’являються повідомлення про трагічні випадки з дітьми, у тому числі і щодо того, як діти і підлітки вирішують звести рахунки з життям.
Причини і обставини спроб самогубств, які часто закінчуються летально, в кожному випадку різні: сварки з батьками, доведення дітей до самогубства через соцмережі, булінг – знущання та цькування з боку однокласників, або інших учасників освітнього процесу, нерозділене кохання, розлучення батьків тощо.
Статистика щодо випадків загибелі дітей та підлітків з цієї причини невтішна. Так, за інформацією Національної поліції, за 2020 рік в України зафіксовано 137 випадків підліткових самогубств. Водночас на кінець травня поточного року 154 дитини хотіли вкоротити собі віку. На жаль, 56 спроб завершилися смертю».
Но в Павлограде, в отличие от ситуации по стране, роста детских суицидов не наблюдается. По информации, которую сообщила Бегемоту городской психиатр Наталья Гамий, смертельных случаев самоубийств среди детей с начала 2021 г. зарегистрировано не было.
«Среди детей, которые обращались к нам, завершенных суицидов не было», – сообщила Наталья Гамий.
Сколько попыток самоубийств среди детей и подростков были предотвращены, не уточняется.
Между тем, по информации Управления информационно-аналитической поддержки Нацполиции Днепропетровской области, в среднем за месяц один ребенок добровольно уходит из жизни.
Запись Способствует ли дистанционное обучение росту количеств суицидов среди детей? впервые появилась .