Олександр Усик залишає свої пояси вакантними
Абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик ухвалив рішення не захищати свої титули за усіма версіями
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на сторінку Олександра Усика в Instagram
Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик опублікував звернення на своїй сторінці в Instagram. У ньому спортсмен оголосив важливе рішення щодо своєї подальшої кар'єри.
Що сказав Олександр Усик
39-річний боксер заявив, що відмовляється від захисту своїх чемпіонських титулів за усіма версіями.
"Сьогодні хороша погода і хороший день для того щоб сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували.
Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є "last dance". Усім хочу подякувати, з повагою ставлюся до усіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: "Далі – більше". Слава Богу за все, слава Україні", – сказав Усик.
Переглянути цей допис в Instagram
Допис, поширений Usyk. The Cat. Oleksandr (@usykaa)
Якими поясами володів Усик
Український боксер є чинним чемпіоном світу у надважкій вазі за версіями WBA, WBC, WBO та IBF. Також він володіє поясом чемпіона за версією видання The Ring.
Останній бій Усик провів 23 травня у Єгипті, його суперником був нідерландський боєць Ріко Верховен. Усик переміг технічним нокаутом в 11-му раунді.
Раніше ми повідомляли, що організація WBC встановила для команди Усика крайній термін щодо перемовин про захист титулу із обов'язковим претендентом Агітом Кабйєлом.

