pavlograd.info 28.11.2018 13:55

Нежить, головний біль, першіння у горлі та кашель. Із такими симптомами мешканці Дніпропетровщини все частіше звертаються до лікарень. За останній тиждень скарги на погане самопочуття мали 14,8 тис людей. Це на 7% більше, ніж у попередні 7 днів. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«За останній тиждень до лікарень області звернулося 14,8 тис мешканців області. Вони мали скарги на першіння у горлі, нежить, несуттєве підвищення температури. У захворівших – ГРВІ, або застуда. Випадків грипу на Дніпропетровщині поки не маємо», – сказали в департаменті.

Там додали, що епідпоріг із ГРВІ у регіоні не перевищено. Проте найбільше захворівших – у Нікопольському та Юр’ївському районах.

«Серед усіх 14,8 тис захворівших – найбільше дітей. Майже 70%», – зауважили в департаменті.

Медики наголосили – якщо занедужали – негайно звертайтеся до лікарні.

«Застуду, як і грип, не можна переносити «на ногах». Це загрожує ускладненнями. Наприклад, запаленням вух або пазух носу. Небезпечне й перебування хворого зі здоровими людьми. Віруси швидко поширюються», – сказали в департаменті.

Фахівці нагадали, що вакцинуватися від грипу ще не пізно.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience