pavlograd.info 27.05.2023 14:04

Сотні німецьких державних службовців змушені будуть покинути Росію через рішення Москви скоротити кількість співробітників німецьких установ у країні.
Про це пише Sueddeutsche Zeitung.
За даними видання, певною мірою це стосується дипломатів, але насамперед працівників сфери освіти та культури, таких як вчителі німецької школи в Москві і співробітники Інституту Гете.
Згідно з попередньою інформацією, має залишитися близько 350 осіб.
Міністерство закордонних справ Німеччини посилається на рішення, ухвалене російським МЗС у квітні. Воно передбачає введення верхньої межі чисельності персоналу дипломатичних представництв і німецьких посередницьких організацій у Росії.

"Ця межа, встановлена Росією з початку червня, вимагає серйозного скорочення у всіх сферах нашої присутності в Росії", – повідомили в німецькому МЗС.

Москва ухвалила своє рішення, ймовірно, у відповідь на спроби уряду Німеччини позбутися співробітників російських спецслужб, замаскованих під дипломатів. Коли у квітні Німеччину покинула двозначна кількість співробітників, російське МЗС заявило про "ворожі дії Берліна" – і оголосило про наслідки.
За словами МЗС Німеччини, не можна виключати і можливу реакцію Берліна:
"Що стосується верхньої межі російської присутності в Німеччині, федеральний уряд стежитиме за тим, щоб на практиці було досягнуто реального балансу".
Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Німеччини призупинило дорогий проєкт капітального ремонту резиденції свого посла у Москві через війну в Україні.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience