pavlograd.info 03.02.2019 12:13

Павлоградський об'єднаний військовий комісаріат тепер має іншу назву – Павлоградський об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомили у відділі спеціальної, мобілізаційної та військової роботи виконкому.

Ще з весни 2018 року Міністр оборони України Степан Полторак затвердив план створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Нові центри покликані замінити собою радянську систему військових комісаріатів.

Головним завданням Павлоградського центру комплектування та соцпідтримки є вдосконаленням порядку комплектування військ особовим складом та організація оборонно-мобілізаційної роботи; забезпечення та впровадження нової ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг з соціального захисту як військовослужбовців так і членів їх родин, резервістів, ветеранів війни та пенсіонерів Збройних Сил та інших військових формувань України.

Переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки розпочалось наприкінці 2018-го. Змін зазначали військкомати 4 областях України.

Такі установи створені на Чернігівщині, Рівненщині, Дніпропетровщині та Одещині. Згодом така переформування чекає на всі області.

Прийом громадян в Павлоградському об'єднаному міському територіальному центрі комплектування та соцпідтримки відбувається з понеділка по четвер з 08:30 до 13:00 та з 14:00 до 16:30.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience