pavlograd.info 08.02.2021

Если члены ОСМД уже осознали, что никакое электрическое отопление их от нищеты не спасет и если они намерены зимовать в своих квартирах и дальше, то самое время подумать о том, как защитить свой дом от морозов, не влезая в долги.

Как получить госкомпенсацию на утепление домов, расскажут членам ОСМД Днепропетровщины 9 февраля, – сообщает пресс-служба ДнепрОГА.

«Мешканцям ОСББ Дніпропетровщини розкажуть, як отримати до 70% компенсації за утеплення будинків. Для цього 9 лютого організовують онлайн-конференцію. Там презентують державну Програму з підтримки енергомодернізації «ЕНЕРГОДІМ». Про це повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

«Влаштовуємо велику онлайн-конференцію. Долучитися до неї можуть півтисячі учасників. Найперше, мешканці багатоповерхівок з ОСББ. Люди отримають інформацію про гранти на термомодернізацію. Зможуть задати питання фахівцям і дізнатися про переваги державної програми», – розповіли у департаменті.

Реєстрація на участь – за посиланням. Або ж у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА за телефоном (056) 742 86 50. Початок 9 лютого о 15:00.

Запись Защищайте свои квартиры от сумасшедших тарифов государственным пенопластом впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*