pavlograd.info 31.03.2021

Справки об отсутствии у граждан коронавируса стали прибыльным бизнесом. Мошенники продают поддельные справки и сертификаты для выезда за границу. С печатями, бланками и подписями проблем никаких нет.

Одну из таких мошенниц задержала полиция Кривого Рога. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

Еще в марте в полицию начали поступали обращения от граждан о том, что кто-то использует бланки известных медицинских лабораторий и предоставляет поддельные справки. Во время проверки полученной информации правоохранители выяснили, что к распространению готовых справок причастна 41-летняя жительница Кривого Рога.За 1000 грн. мошенники  продают  поддельные справки об отсутствии коронавируса и сертификаты

“Як з’ясувалося, зловмисниця розклеювала по місту оголошення про надання довідок про відсутність у людини коронавірусної хвороби, після чого реалізовувала їх. При цьому замовникам відповідне медичне дослідження не проводилось. У такий спосіб можна було отримати сертифікати для виїзду громадян за кордон, а також довідки, що могли бути використані за місцем вимоги.

29 березня провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання фігурантки справи.

В ході слідчих дій правоохоронці з приміщення квартири вилучили три довідки про проходження тестів з відтисками печатки лабораторій, понад 50 тис. гривень, чорнові записи, мобільні телефони та банківську картку.

За вказаним фактом відкрито кримінальне поводження за попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

В рамках досудового розслідування правоохоронцями призначено ряд експертиз, вживаються заходи, направлені на встановлення причетності інших осіб до злочинної діяльності. Також вирішується питання про вручення жінці повідомлення про підозру”.

Запись За 1000 грн. мошенники продают поддельные справки об отсутствии коронавируса и сертификаты впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*