pavlograd.info 24.11.2018

Школярі Дніпропетровщини можуть приєднатися до Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра». Він – для юних літераторів та художників, які захоплюються творчістю українського письменника і поета Івана Франка. Про це повідомили у департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Взяти участь у конкурсі можуть учні від 6 до 16 років. Загалом буде 4 номінації: «Проза», «Поезія», «Драматургія» і «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». У кожній з них оберуть по два переможці у різних вікових категоріях – від 6 до 11 років і від 12 до 16 років. Їхні роботи видадуть окремою книгою.

Наразі триває прийом творів. Останній день для подання – 15 грудня 2018 року. Усім конкурсантам необхідно заповнити спеціальну електронну форму.

Докладніше про вимоги до робіт можна прочитати за посиланням.

Всеукраїнський учнівський конкурс «Стежками Каменяра» проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, спільно з Міжнародним фондом Івана Франка, ГО «Львівське товариство» у м. Києві та Львівським національним університетом ім. І. Франка. Минулоріч участь у ньому взяли 1811 учнів з усієї України.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*