pavlograd.info 06.02.2021

Відповідно до ст. 179 КЗпП України у разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*